067 906-05-23-Viber
095 240-84-53
067 846-05-61-Viber

Карбюратори ремкомплекти бензопил та мотокос

Карбюратор бензопили та мотокоси відноситься до паливної системи моторного інструменту. Робоча функція карбюратора полягає в створенні паливної суміші для двигуна внутрішнього згоряння. Паливна суміш створюється з атмосферного повітря та бензину з маслом. Атмосферне повітря пропускається через фільтр та засмоктується в карбюратор. Пальне - суміш бензину з моторною оливою, береться з баку і пропускається через паливний фільтр бензопили та мотокоси.

Ми пропонуємо карбюратори та ремкомплекти до них відомих світових брендів. Серед наших постачальників SABER - Сербія, TRESZER - Німеччина, ARCHER - Австралія. Найкраща пропозиція з позиції ціна / якість - це продукція марки TRESZER. Запасні частини та бензотехника зарекомендували себе з найкращого боку.

Якщо вам потрібна оплата на безготівковий рахунок з реєстрацією податкової накладної - ми це зробимо. Ціна від цього не змінюється і залишається максимально вигідною.Заводські карбюратори для бензопили та мотокоси а також ремкомплекти до них найкраще замовляти марки TRESZER. Цей старовинний німецький бренд багато років славиться  високою якість продукції. Продукція марки TRESZER добре відома не тільки європейському споживачеві так і в країнах Азії та Америки. 

Завдяки невтомній праці німецьких інженерів, продукція марки TRESZER завойовує все більшу популярність в світі та в Україні.