-
Виробники
Підшипник
Модель: 3037024R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 31153
Виробник: OREGON
Модель: 95129332260
Виробник: ST
Модель: 02-10-093
Виробник: TRÉSZER
Модель: 02-10-052
Виробник: TRÉSZER
Модель: 3034218
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 5000016
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 094000006R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 50110044R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3035023R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3034012R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3035042
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3035005R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3035012R
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 94000005
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3037014
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 3037026
Виробник: OLEO-MAC
Модель: 65-112
Виробник: SABER
Модель: 65-011
Виробник: SKF
Модель: 90080706001
Виробник: SKF
Підшипник бензопили та мотокоси використовується багатьох вузлах привідного механізму. Наприклад в тарілці щеплення використовується голковий підшипник. В двигуні - кулькові опорні підшипники колінчатого валу та голкові підшипники шатуна. В редукторі мотокоси використовуються кулькові підшипники. Ми пропонуємо дорогі підшипники відомих марок а також більш дешеві замінники. Ви завжди можете обрати вартість запасних частин відповідно до свого ремонтного бюджету.
Підшипник -технічний пристрій, призначений для підтримування вала, закріплення на осі чи іншої конструкції у зафіксованому розташунку, що забезпечує обертання, хитання чи гойдання або лінійне переміщення з найменшим опором, а також для сприйняття й передавання навантаження на інші частини конструкціїї .Підшипник є елементом ,який створює обмеження відносно руху в бажаному русі машини і зменшує тертя між рухомими частинами.Конструкція підшипника може забезпечувати вільний поступальний рух рухомої частини або вільний обертальний рух .Також може запобігти руху контролюючи вектори енергії які впливають на рухомі частини. Багато підшипників сприяють досягненню певної швидкості за рахунок зниження тертя. Підшипники поділяються на види відповідно до спектру застосування відповідності навантажень або типу виконуваних операцій. Найпростіші підшипники це опорні поверхні вирізані або формуються з певних частин з різним ступенем контролю ,форми,розміру жорсткості і розташуванням поверхні. Інші підшипники окремі пристрої розташовані на агрегатах або частинах агрегатів. Найбільш складні підшипники для найвимогливіших частин агрегатів дуже точні їх виробництво вимагає найвищих стандартів новітніх технологій. В бензопилах підшипники колінчатого валу можуть виходити з ладу коли не достатньо змащувальних елементів або термін використання дуже великий і відбулось зношення певних частин. Підшипники діляться на дві основні категорії: осьових підшипників і радіальних підшипників. Осьові підшипники підтримують осьові навантаження, які паралельні осі обертання, радіальні підшипники підтримують поворот валів перпендикулярно осі обертання.Залежно від застосування, існує широкий спектр підшипників на вибір. Загальні типи підшипників включають кулькові підшипники, роз'ємні підшипники і роликові підшипникіи. Підшипник кульковий є найбільш поширеним типом підшипника і використовуються в додатках, що вимагають підтримки невеликих навантаженнях. Спліт підшипники ідеально підходять для важкодоступних місць та недоступні для швидкої установки, а роликопідшипники підходять для важких навантажень. Роликові підшипники, як правило, доступні в трьох стилях: конічні роликові підшипники, циліндричні роликові підшипники, і сферичні роликові підшипники.
Підшипник — це технічний пристрій, який є частиною опори, що підтримує вал, вісь або іншу конструкцію, фіксує положення в просторі, забезпечує обертання, коливання або лінійне переміщення з найменшим опором, сприймає та передає навантаження на інші частини конструкції.
Основні типи підшипників: підшипники кочення, підшипники ковзання, газодинамічні підшипники, гідростатичні підшипники, магнітні підшипники. Основні типи, які застосовуються в машинобудуванні - це підшипники кочення та підшипники ковзання.
Бувають підшипники кочення виготовлені без сепаратора. Такі підшипники мають велику кількість тіл кочення та більшу вантажопідйомність. Однак, гранична частота обертання безсепараторних підшипників значно нижча внаслідок підвищених моментів опору обертанню. Підшипники кочення працюють переважно на тертя кочення (є тільки невеликі втрати на тертя ковзання між сепаратором і тілами кочення), тому в порівнянні з підшипниками ковзання знижуються втрати енергії на тертя та зменшується зношування. Закриті підшипники кочення (із захисними шайбами) практично не вимагають обслуговування (заміни змазки), відкриті - чутливі до потрапляння сторонніх предметів, що можуть привести до швидкого руйнування підшипника.
Класифікують підшипники за такими ознаками:
1) напрямком сприйманого навантаження по відношенню до осі вала;
За цією ознакою вони поділяються на:
• радіальні підшипники, що сприймають виключно радіальне навантаження;
• радіально-упорні підшипники, здатні сприймати комбіновані навантаження, тобто радіальні і осьові одночасно або по черзі;
• упорні підшипники, що сприймають тільки осьове навантаження.
2) формою тіл кочення
Підшипники за цією ознакою поділяються на кулькові і роликові. Роликові підшипники можуть бути циліндричними (короткими, довгими і голчастими), конічними, бочкоподібними (симетричними і асиметричними) і крученими.
Лідери продажів
Модель: 38-31-008
Виробник: TRÉSZER
Модель: 05-12-060
Виробник: TRÉSZER