-
Виробники
Бензоінструмент
В цьому розділі представлені бензопили з двохтактними двигунами внутрішнього згоряння а також ланцюгові пили з електричним двигуном з живленням від побутової елктромережі.
Ланцюгові пили виробництва компанії TRESZER- Німеччина, відрізняє максимально висока якість вузлів та складових частин, що забезпечує неперевершено великий ресурс роботи цього інструменту.
Лінійка пил TRESZER складається з моделей які мають об'єм двигуна 38, 45 та 52 куб.см. а також електромоторних пилок. Це дозволяє підібрати пилу згідно потужності, необхідної для виконання поставлених завдань. Низькій рівень шуму та вібрації, професійна система амортизації, двигуни стандарта ЄВРО 5 та багато інших технічних вдосконалень дозволяють працювати ланцюговою пилою TRESZER з задоволенням
Ланцюгові пилка(як різновид мотопилки) — ручний інструмент, оснащений двигуном внутрішнього згоряння і призначений для розрізання (розпилювання) дерева (деревини)
Ланцюгові пилка складається з приводного бензинового двигуна з системою повітряного охолодження, ріжучого ланцюга, що рухається по направляючий шині, та органів керування.Також з паливної, антивібраційної та системи змащування ланцюга.
Привід оснащено інерційною муфтою зчеплення, що приводить ланцюг в рух збільшенням оборотів двигуна, та не дозволяє глохнути, при заклинюванні ланцюга або надмірному навантаженні. Для запуску двигуна використовувався ручний шнуровий стартер.
Побутові — бензопилки для домашніх потреб, заготівлі дров на зиму, очищення саду, будівництва та іншого. Вони будуть ефективні для мешканців приватного сектора та дачників.
Напівпрофесійні — розраховані на не великі об'єми праці. При цьому передбачається тривале або навіть щоденне їх використання.
Професійні — це бензопилки, розроблені для багатозмінної, безперервної роботи протягом декількох днів. В основному, це роботи, пов'язані з лісозаготівлею, з проведенням рятувальних робіт, тощо.
Мотокоса –це пристрій для підстригання трави або інших рослин на нерівномірному рельєфі, а також біля нерухомих об'єктів. Він складається з ріжучої головки на кінці вала з ручками, а також ремінця для зручного використання. Перша модель була розроблена на початку 1970-их років Джорджем Балласом. Ідея прийшла до нього, коли він спостерігав за миючими щітками в автомийці. Перший тример він сконструював з товстого дроту, прикріпленого до банки з-під попкорну. Пізніше Баллас найняв інженера для розроблення пристрою та замінив дріт на струну, і запатентував свій винахід під назвою «Weed Eater» («травоїд»). Мотокоса вирізняється хорошою компактністю, великою потужністю, зручністю у використанні, а також можливістю працювати на великих і середніх ділянках з максимальними навантаженнями. Мотокоси бувають побутові та професійні. Великі тримери, які використовують для підстригання трави біля доріг на великих ділянках, частко настільки важкі, що вимагають оперування обома руками, а іноді навіть мають систему ременів для кріплення на тулуб. Мотокоса може працювати у важких умовах, вона легко справляється з високою травою, густими заростями та чагарником. Тример має невелику вагу і завдяки цьому є дуже зручним у транспортуванні. Мотокоси бувають двох видів : тримери бензинові і ті які працюють на електриці. Бензиновий тример є набагато потужніший від електричної коси. Бензинова мотокоса не залежить від довжини проводу, і дозволяє працювати на будь яких відстанях. Побутова мотокоса легка в експлуатації, мало важить, і завдяки ергономічному корпусу дуже добре лежить в руці. У тримера ріжуча частина - це кілька відрізків струни , яка закріплена в барабані, накрита простим напівкруглим кожухом, завдяки цьому вона безпечна в використанні. Довжина рукоятки і кут нахилу кожуха ви можете відрегулювати, так як вам зручно. При роботі тримера - барабан даного агрегату обертається з дуже великою швидкістю, трава дуже подрібнюється. Це позбавляє від потреби її прибирати. Для кращої керованості і безпеки була розроблена зручна рукоятка тримера. На ній є ремені кріплення, які в свою чергу знижують навантаження на руки. Зону охоплення збільшує довга штанга. Для регулювання викиду струни вам необхідно буде тільки натиснути на середину барабана тримера (завдяки легкості конструкції, ви можете зробити це навіть під час роботи, не припиняючи її). Єдиним недоліком є недовговічність струни, її необхідно періодично міняти на нову. Наскільки часто ви будете її міняти, залежить від того, як довго ви працюєте з тримером, і наскільки складна робота була. Перевагою, і може навіть унікальністю тримерів можна назвати компактність, що дозволяє косити траву навіть між кущами, канавами і квітами. Також маючи насадку типу ріжучого ножа тример може з легкістю впоратися з чагарниками і навіть з саджанцями.
Лідери продажів
Модель: 38-31-008
Виробник: TRÉSZER
Модель: 05-12-060
Виробник: TRÉSZER