067-906-05-23
067-846-05-61
095-240-84-53

Муфта

Муфта

Ми пропонуємо муфти зчеплення прекрасної якості за помірну ціну. Вся продукція з нашого асортименту ..

Зчеплення бензопили і мотокоси та складовіЗчеплення бензопили та мотокоси складається з муфти та тарілки. В складі муфти зчеплення є кулачки, пружинки розтягнення та основа хрестовина. Зчеплення мотокоси складається з мутфти, таріли зчеплення та корпусу муфти. Всі ці запасні частини ви можете замовити в відповідному розділі нашого магазину. В разі потреби консультації не зволікайте - подзвоніть нам або напишіть ваше запитання прямо в нас на сайті. Ви отримаєте відповідь протягом 24 годин.

При виборі деталей елементів зчеплення треба максимальну увагу приділяти якості. Надійна передача потужності та крутного моменту від двигуна до ріжучої гарнітури моторного інструменту, відбувається саме через елементи механізму зчеплення.

Ми пропонуємо запасні частини до зчеплення бензопили та мотокоси максимально високої якості. Для повної впевненості в  якості виконання ремонтних робот використовуйте  пропозицію нашої компанії. Завдяки багаторічній спеціалізації в бензопилах та мотокосах ми можемо забезпечити найкращій підбір  запасних частин.

Зверніть увагу! Ви можете оплати замовлення по безготівковому розрахунку з отриманням податкової накладної. Для постійних покупців в нас є додаткова  знижка  та  безкоштовна доставка.